Ubezpieczenia Zielona Góra

Ubezpieczenia Zielona Góra

Poszukiwanie odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej wiąże się ze sprawdzaniem opinii na temat firmy, oceną konkretnej oferty, a także wielogodzinnym przesiadywaniem przed monitorem laptopa lub komputera, aby porównać oferty. Warto zdecydować się na sprawdzoną firmę i kontakt z profesjonalnym doradcą.

 

Ubezpieczenia Zielona Góra to firma, która oferuje swoim klientom obsługę kompleksową, dopasowaną do potrzeb indywidualnych i biznesowych. Szeroki wachlarz ubezpieczeń sprawia, że firma oferuje następujące formy ubezpieczeń:

  • Komunikacyjne: OC, AC, od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, Assistance, Ochronę Pojazdu;
  • Majątkowe: od zdarzeń losowych, ognia, powodzi, od kradzieży, ochronę prawną;
  • Podróżne: Assistance, od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, ubezpieczenie bagażu, sprzętu narciarskiego lub odwołania podróży;
  • Biznesowe: dla małych i średnich firm: ubezpieczenie mienia od ognia i kradzieży, ubezpieczenia pracownicze i gwarancji finansowych
  • Oraz wiele, wiele innych.

 

Ubezpieczenia Zielona Góra to firma, która współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak Allianz, AVIVA, HDI, Link4, AXA, Warta i inne.

 

Wykupienie pakietu ubezpieczeń w firmie pozwala na otrzymanie atrakcyjnej ceny, a także  uzyskanie oferty dopasowanej do konkretnego klienta. Firma Ubezpieczenia Zielona Góra to certyfikowana marka, która oferuje dużą liczbę ubezpieczeń i przy tym konkurencyjne ceny.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi brokerami ubezpieczeniowymi.

Mail: biuro@ubezpieczeniowa.zgora.pl
Telefon: (+48) 535 403 858